כתבו עלינו

אלגנטיות נטולת מאמץ: הקולקציה של טלי ומריאנה

מבט מעמיק בקולקציה החדשה של טלי ומריאנה הוביל אותנו לתובנה מתבקשת זו, ואכן – קולקציית 2018 של צמד המעצבות ממשיכה את הקו הנוכחי בעולם שמלות הכלה לפיו ניכרת חזרה מסוימת לסגנונות קלאסיים יותר.

מדובר בקולקציה מושלמת עבור כלות שמחפשות אחר שמלה אלגנטית מבלי שיוכלו לדעת שחיפשו אחר כזו. כלומר, השמלות מצליחות, איכשהו, להיות גרנדיוזיות ושקטות בעת ובעונה אחת – וזה לחלוטין השילוב המועדף עלינו.

קרא עוד

פותחים את הכל: הטרנד החשוף של 2017

הניחו את הדמיון בצד כי הטרנד הלוהט של קולקציית 2017 הולך לקחת אתכם למקום נועז שעדיין לא ראיתם. זה סקסי, אמיץ ונטול גבולות, קבלו את המחשוף החדש שמשנה את חוקי האופנה

קרא עוד

אגדית ונועזת: הקולקציה של טלי ומריאנה

תתכוננו לקולקציה מהאגדות כי קולקציית FairyTale של טלי ומריאנה מראה לנו איך עושים את זה נכון ב-2017. עם עיצוב מרהיב, דיטיילים מדוייקים והרבה סטייל אנו מבטיחים לכם שאתם הולכים להתאהב. מוכנים?

קרא עוד

בוקר של אושר

יש זוגות שנראים כאילו הם יצאו מז'ורנל ולא רק בגלל שזה יום החתונה שלהם. כאלה הם מעיין ואמיר, שקפצו להתארח עם החתונה השווה שלהם אצלנו היום.

קרא עוד

אליסה בארץ השמלות

את לא צריכה לחלום להיות כלה מגיל 4, כדי להסכים אתנו שערב החתונה הוא אירוע שכולו חלום. את גם לא חייבת להתחתן ממש היום, כדי להישאב לתוך הפנטזייה הפוטוגנית והממכרת של המעצבות טלי ומריאנה.

קרא עוד

ציפי ומארק, 15.3.15

כשמביטים בתמונות של ציפי ומארק, לא נותר עוד מקום לספק: הזוג הגיע ליום חתונתם במטרה ליהנות והאמת? אנו לגמרי מבינות אותם.

קרא עוד

אלבום החתונה שלנו

מורן וליחן החליטו לשתף אותנו באלבום החתונה שלהן ובהפתעה שהכינו להן: אל החופה הצטרפו במפתיע ציונה פטריוט וטלולה בונט וערכו עבורן את הטקס

mako גאווה | פורסם 15/02/15 14:25

קרא עוד

טלי ומריאנה – שמלות כלה וערב

קולקציית שמלות כלה 2015 תתאפיין בגוונים מטאליים ובחיתוכים גאומטריים שמשולבים בגזרות קלאסיות.

הקולקציה מציעה הופעות לא סטנדרטיות כגון אוברול לכלה ששודרג מקולקציה קודמת וכעת נתפר מבד כסוף מנצנץ, טופ מחויט חושף-כתפיים עם חצאית קיפולים גדולה וכיסים בהשראת שאנל.

קרא עוד

שמלות ערב צנועות ומרהיבות

צנועה ויפה

מאת ענת ביטון סימן טוב 13.11.14 מתוך כתבות: הכלה

שמלות ערב צנועות אינן נחלת המגזר הדתי בלבד.

אמהות, ולעתים גם אחיות מבקשות שמלה יוקרתית אבל לא חשופה מדי. לצערינו נשים רבות משתפות שהחיפוש אחר שמלת הערב המתאימה, זו שתהיה מרשימה מחד אך לא חושפנית מדי, מאידך, ארוך ומתיש.

החלטנו לעשות מעשה ולחפש עבורכן את המעצבים שישמחו להציע לכן שמלה כזו.

קרא עוד

ה – 9 שאהבנו

שמלות כלה מקולקציות חדשות

מאת ענת ביטון סימן טוב 26.03.14 מתוך כתבות: הכלה

בשבוע שעבר הוכרז היום הראשון של האביב.
וזוהי גם הכרזה עבורנו על פריחת קולקציות שמלות הכלה (שבשונה משאר סימני האביב תופעת הלוואי היחידה שלהן היא הרצון העז שלנו למצוא סיבה להתחתן שוב).

קרא עוד
גלילה לראש העמוד